תקשורת מחשבים

ייתכן שהשקעת עשרות אלפי שקלים במערך מחשוב יקר ומתקדם, אך התוצאות אינן עולות בקנה אחד עם הציפיות. עליך להבין, כי במידה שמבנה ואיכות תשתית התקשורת אינו הולם לטיב הציוד, הרי שכאילו קנית ציוד מיושן – והתוצאות בהתאם.

לאור ניסיון רב שנים בתחום, אנו ב- Sysmate יודעים כי תכנון ותחזוקה נכונים של רשתות התקשורת עשויים להכפיל ואף לשלש את רמת ביצועי הרשת, ומכאן גם את ביצועי המערכות הפועלות על גבי התשתית. אין ספק כי בעידן הנוכחי של תגובה מהירה וזמינות מיידית, שיפור הביצועים מקנה נכס ויתרון עצום לכל עסק וארגון.

מי מנהל את תקשורת המחשבים שלך?

כידוע, בישראל פועלות לא מעט ספקיות תקשורת כגון בזק, הוט, 012 וסלקום. על כן, בעל עסק שאינו מבין בתקשורת נאלץ להתמודד מול 3 גורמים שונים – ספק התשתית, השירות והאפליקציה. מלבד התסבוכת וחוסר היעילות שבעבודה מול מספר ספקים, בעת תקלה מטיל כל אחד את האחריות על האחר, בעוד אתה סובל מפגיעה קשה בהתנהלות, מבזבוז זמן משווע, ושלא לדבר על עוגמת הנפש. למעשה, לא פעם חולפים ימים ארוכים עד שמתקבל פתרון הולם. לעומת זאת, היתרון העצום שאנו מציעים טמון בריכוז כלל היבטי וצרכי התקשורת שלך תחת ייצוג מקצועי אחד.

מה בדיוק Sysmate נותנת לך?

במילים פשוטות, אנו ננהל עבורך את כל הפניות והדיונים מול ספקיות התקשורת בעת תקלות ובביצוע פרויקטים:

  • ניהול פניות הנוגעות לתקלות מול ספקיות התשתיות, תוך חתירה לפתרון מהיר שחוסך לך זמן, מאמצים, טרחה ומשאבים.

  • ניהול פניות הקשורות לתשתיות והזמנות חדשות בפרויקטי שדרוג והתפתחות עסקית. אנו נבצע תכנון יעיל ומדויק של הפרויקט החדש לאור הגדרת צרכים, בדיקת עלויות, פיקוח על התקנות, וכן פיקוח על כל התקנות צד שלישי של תקשורת פנימית בארגון.

מפנים אותך למה שבאמת חשוב

לא חבל על כל השיחות, התלונות, ובעיקר הזמן והלקוחות שהולכים לאיבוד? כחברה המתמחה בתשתיות תקשורת מחשבים נקנה לך שקט נפשי, נחתור לייעול ושיפור המערכות, ונפנה אותך לעיסוקים שבאמת חשובים לקידום הארגון או העסק. למידע ופרטים נוספים אודות השירות, הינך מוזמן ליצור עימנו קשר.