מחשוב ענן (Cloud Computing)

בעשור השני של שנות האלפיים זוכים שירותי מחשוב ענן לצמיחה אדירה, וזאת עקב מספר יתרונות מהותיים המוקנים לעסקים, ארגונים וחברות. מבחינה היסטורית, התנופה החלה לאחר אסון מגדלי התאומים, עת התחוור כי החזקת חומר ארגוני במשרד אחד מהווה סכנה ממשית לאובדן חומרים.

מלבד זאת, שירותי מחשוב ענן מספקים לארגון שרת מרוחק בהתאמה אישית, עם אפשרות להתקנת כל תוכנה צד שלישי, מסדי נתונים, אתרי אינטרנט ושירות מייל ארגוני – וכמובן להתחבר אליהם מכל מקום בעולם באמצעות אינטרנט מהיר וללא כל התקנה נוספת. במילים אחרות, כיום שם המשחק הוא אבטחת מידע וגיבויים, זמינות ונגישות, חיסכון בעלויות ומינימום תפעול. אלו הם בדיוק היתרונות ש- Sysmate מציעה לך עם מגוון שירותים בתחום מחשוב הענן:

 

  • שירותי גיבוי – הלכה למעשה, גיבוי ענן מתבצע באופן אוטומאטי על גבי רשת האינטרנט למקום מרוחק כגון חוות שרתים, בעוד אתה מקבל דיווח שוטף על תקינות הגיבוי. היתרון הראשון והבולט ביותר הוא שהחומר אינו נמצא אצלך במשרד, ולכן גניבות, שריפות, הצפות ואירועים דומים אינם מובילים לאובדן חומר.

 

  • אירוח שרתים בענן – מדובר במעבר משרת פיזי הנמצא בתוך הארגון לשרת וירטואלי שמאוחסן בענן. לצד היתרון שתואר לעיל, אתה חוסך את הצורך ברכישת רישיונות תוכנה או התקנת חומרה ייעודית – הוצאות המסתכמות בקלות באלפי שקלים. בנוסף, השירות מאפשר גמישות גבוהה בכל עת מבחינת הגדלת נפח זיכרון, דיסק או מעבד, והתאמה מלאה ומיידית לצרכיך המשתנים. אמנם, עד לשנים האחרונות היה גיבוי ענן נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, אך כיום גם אתה יכול ליהנות ממנו בעלויות סבירות לגמרי.

  • אירוח אפליקציות בענן – זהו שירות הנוסף על אירוח שרתים בענן, שמאפשר זמינות מרבית של אפליקציה מסוימת. זאת, בין אם מדובר בחנות מקוונת, אפליקציה לטכנאי שטח או כל שירות ייעודי אחר ללקוחותיך. למעשה, האפשרות לארח את האפליקציה בענן מספקת ללקוח שלך זמינות מלאה, עם רמת יציבות גבוהה ביותר וללא תלות בתקלות מקומיות או אחרות. בתוך כך, אתה משוחרר מהוצאות ודאגה לחדר שרתים מקורר עם כל אמצעי החשמל, המיזוג והתקשורת הנדרשים.

 

  • תיבת דואר ארגונית בענן – התיבה מאפשרת לך ולעובדים בארגון גישה מכל מקום בעולם ובכל זמן, עם התאמה מלאה בין המחשב לטלפון, לטאבלט ולאיי-פד. בנוסף, התוכנה מקנה מספר בלתי מבוטל של פעילויות ארגוניות חיוניות, כגון שיתוף יומנים, תיאום פגישות בכלל הארגון, אנשי קשר משותפים וכדומה.

לקבלת מידע ופרטים נוספים אודות שירותי מחשוב ענן של Sysmate, הינך מוזמן ליצור עימנו קשר.