ניהול פרוייקטים

תחום המחשוב מהווה חלק אינטגראלי בפעילותם של עסקים, ודורש ממך להיות עם היד על הדופק באופן שוטף ובעת שינויים בחברה. יחד עם זאת, אם אינך בעל ידע וניסיון במחשוב עשויים פרויקטים בתחום להתגלות כמשימה מורכבת במיוחד, הדורשת ממך משאבים יקרי ערך בתקופה רגישה. יתר על כן, התנהלות בלתי מקצועית עלולה בסופו של דבר להוביל לפתרון שאינו הולם או יעיל. לכן, Sysmate  לוקחת על עצמה כל מטלה הקשורה בנושא המחשוב ומורידה ממך את הנטל, תוך עבודה משותפת בשקיפות מלאה וליווי מאלף ועד תו. בין היתר, שירותינו ניתנים בתחומים הבאים:

  • הקמה, החלפה או שדרוג של תשתיות מחשוב בארגון.

  • מעבר משרד או הקמת סניף חדש.

  • צמצום הוצאות והתייעלות מחשוב ותקשורת.

  • הכנסת מערכות חדשות והחלפה של מערכות ניהול – בחינת היתרונות של המערכת החדשה למול צרכי העסק, החלטה על רכישה וביצועה, יישום וליווי תהליך ההטמעה בחברה.

  • רכישת חומרה ותוכנה. 

ההבדל שבין הצלחה לכישלון

חשוב להבין כי ניהול פרויקטים הינו יכולת נרכשת לאור ניסיון עשיר בהקמת וניהול מערכות מורכבות. למעשה, במקרים רבים ותק וניסיון רב שנים הם שעושים את ההבדל הדק שבין פרויקט מוצלח לכישלון. זהו בדיוק היתרון שאנו מעמידים לרשות כל לקוח, קטן כגדול, עם פרספקטיבה רחבה שמגיעה מניהול פרויקטים מורכבים. ביכולתנו להעניק פתרון מדויק לצרכיך העסקיים ולחסוך בעלויות תוך שמירה הדוקה על ניהול כלכלי מונחה עלות-תועלת. מעבר לכך, אנו נלווה אותך בכל שלבי הפרויקט עד להטמעה מוצלחת, העומדת לשביעות רצונך המלאה.

פרויקטים לדוגמא

לאורך השנים ניהלנו בהצלחה מגוון רחב של פרויקטים בסדרי גודל משתנים, אשר כללו קשת רחבה של ההיבטים והתמחויות. לפניכם שתי דוגמאות מיני רבות אחרות:

  • רשת חנויות האופניים רוזן מינץ - העברת מערך הקופות של הרשת מקומקס לאידאה. העברת מערך הניהול ה- BackOffice למערכות ניהול מרכזי פריוריטי.

  • I.U.Mediquip - הקמת אתר מחודש, והטמעת מערכת לעדכון טפסי טכנאי, בשיתוף עם חברת Advise על גבי טאבלטים.

לקבלת מידע ופרטים נוספים אודות שירותי ניהול פרויקטים של Sysmate, הינך מוזמן ליצור עימנו קשר.