מי אנחנו?

מרגיש שמרוב נתונים הלכת לאיבוד ?

יש לך מערכות מידע בחברה, אבל אין לך באמת מושג איך להפיק מהן את המידע שאתה צריך ?

לכל מחלקה יש את המערכת שלה והן לא מדברות ביניהן ?

ומה לגבי תקלות ? בכל פעם קוראים לאיש שירות של חברה אחרת ומסבירים לו הכל מחדש ?

 

אנחנו ב SYSMATE יודעים להיות הגורם המרכזי שיבחן את המצב הקיים בראייה רחבה, יספק המלצות לשיפור ויישם אותן. 
אנחנו יודעים להתנהל מול כל הגורמים הרלוונטיים ולמצוא או ליצור את הפתרונות שתפורים במדויק למידות של העסק, וליצור אינטגרציה בין כל המערכות שצריכות לעבוד יחד בארגון.

אם אתה:

  • מנכ"ל של חברה בסדר גודל בינוני, ואין בחברה מנהל IT אין האוס.

  • מנכ"ל של חברה בצמיחה מהירה, לקראת שדרוג מערכות או כשיש דרישה מלקוח או ספק להוסיף מערכת.

  • מנהל כספים או מנהל תפעול בחברה שעומדת לקראת יישום פרויקטים או תהליכי שינוי מערכתיים. 

​בדיוק אליך אנחנו מתכוונים!

אנחנו ב SYSMATE ניצור עבורך שליטה מלאה בכל תחומי וביצועי החברה, נאפשר לך ניצול אופטימלי של הנתונים הקיימים כך שתוכל לבחון בקלות ייעול תהליכי עבודה קיימים וביצועי עובדים, להגדיל מכירות ולהתמקד במוקדי רווח בזמן אמת, וכמו כן, על ידי מדידה מדויקת של נתוני יעילות ורווחיות תוכל לתכנן קדימה באופן אופטימלי, והכי חשוב: ריכוז כל מערך המחשוב והטכנולוגיה באמצעות גורם מרכזי אחד - לא עוד ריבוי מערכות, ריבוי טכנאים וריבוי ספקי שירות.


חברת Sysmate מתמחה במתן שירותי מחשוב, תקשורת וניהול מערכות מידע עבור עסקים, חברות וארגונים.

שירותינו מבוססים על ניסיון מקצועי עשיר ופרספקטיבה רחבה אשר נרכשו בעבודה עם קשת רחבה של לקוחות ובניהול מערכות מידע גדולות ומורכבות.

החברה חרטה על דגלה לספק לקהל לקוחותיה, מכל סדר גודל ובכל תחום עיסוק, שירות מקצועי ארוך טווח תוך שמירה על קשר אישי רצוף.
בתוך כך, אנו שואפים בכל עת להעמדת פתרונות טכנולוגיים מדויקים ואפקטיביים המותאמים לצרכי הלקוח, וחותרים להתייעלותו בכל היבט הקשור למערכות מחשוב ותקשורת נתונים.

את החברה הקים בשנת 2004 דורון השג, לשעבר מנהל מערכות מידע במרכז לרפואת שינה שבפקולטה לרפואה של הטכניון, וכן מנהל מערכות מידע וסמנכ"ל תפעול ומערכות מידע באקספון 018.
תחת הנהלתו מפעילה החברה שני צוותים ייעודיים לאזור המרכז ולאזור הצפון, כולם טכנאים מוסמכי מייקרוסופט בעלי ניסיון רב והכשרה מקיפה. כפועל יוצא מכך, אחד מיתרונותיה המובהקים של חברתנו טמון ביכולת להביא גם ללקוחות מסדר גודל קטן פרספקטיבה רחבה של ארגונים גדולים.
הניסיון והידע העשיר באמתחתנו אינם מצויים בידיהם של טכנאי מחשבים ומנהלי מערכות מידע מהשורה, ולכן השירות שאנו מספקים מאופיין בסטנדרט מקצועי גבוה ביותר, עם ראיה מקיפה ונכונה של כלל צרכי העסק והאפשרויות הפתוחות בפניו.

"הניסיון המקצועי שלי מחברות ענק מאפשר לי להתייחס גם לחברות קטנות יותר באותה ראייה רחבה, ולספק להן פתרונות אשר להם לא היו רגילים. כך אני יכול לסייע להן להתנהל כחברה גדולה, ולייצר לעצמן תשתית שתתמוך בצמיחה שלהן"

אנחנו מזמינים אותך לתאם פגישת היכרות ולבדוק כיצד אנחנו ב SYSMATE יכולים להיות השותפים שלך לצמיחה.